• стефанија несторовска

Стефанија Несторовска во нова кулинарска авантура: Пробајте чоко јагода чискејк

Ако сте љубител на чоколадни деликатеси, а барате лесен и брз рецепт за колач што секојпат успева, тогаш сте на вистинското место. Стефанија Несторовска, која стои зад инстаграм-профилот и блогот snestorovska.com, ви носи рецепт за чоко чискејк со свежи јагоди чија сезона наголемо започна. Чискејк е прекрасен, лесен и вкусен колач, а домаќинките особено го …

Стефанија Несторовска во нова кулинарска авантура: Пробајте чоко јагода чискејк Read More »