4 C
Скопје

Tag : срцен удар

Ракомет Спорт

Колегата на Митревски во Порто доживеа срцев удар сред тренинг

Слободен печат
На тренингот на португалскиот тим Порто за малку ќе се случеше вистинска трагедија, откако Алфредо Кинтана доживеа срцев удар. На Кинтана кој минутажата на голот...