• сподели

ФОТО | Калиопи сподели фотографии на кои ужива во друштво на семејството: Tи благодарам мамо… Те сакам!

Пандемијата на коронавирусот целосно го поремети текот на животот, но и на работењето, па така многу естрадни ѕвезди наместо на настапите и творењето, им се посветија на своите членови од семејството. Една од нив е и нашата пејачка Калиопи Букле која со своите фанови на Инстаграм покажа како и колку ужива во друштво на својата …

ФОТО | Калиопи сподели фотографии на кои ужива во друштво на семејството: Tи благодарам мамо… Те сакам! Read More »