Tag : сообраќаец

Забава Магазин

Го регулирал сообраќајот на раскрсница, кога на него налетала КРАВА! (ВИДЕО)

Слободен печат
Не е лесно да се биде сообраќаец во Индија. Снимката која кружи на друштвените мрежи е доказ за тоа. Сообраќаецот го регулирал протокот на возила...
Вести Скопје

Шилегов: Познат сум како човек што сака да испровоцира

Слободен печат
Во вчерашната акција, градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов во улога на сообраќаец пробуваше да ги избрка таксистите кои беа паркирани кај Сити Мол. Тој снимката...
Вести Ви Препорачуваме Скопје

Шилегов влезе во филм дека е сообраќаец (ВИДЕО)

Слободен печат
Градоначалникот на  Град Скопје, Петре Шилегов, на својот Фејсбук профил објави видео, во кое се гледа како тој го средува хаосот со таксистите кои се...