Tag : снајдер

Спорт Фудбал

Весли Снајдер е уапсен во Утрехт (ВИДЕО)

Слободен печат
Моментно снајдер ги брани боите на катарскиот тим Ал-Гарафа, тој удрил паркиран автомобил во холандскиот град, што довело до негово апсење од страна на полицијата....