• смела

ФОТО | На новиот тренд не му одолеа ниту Шакира: Пејачката направи смела промена на изгледот!

Во последно време сѐ повеќе познати дами се одлучија да ја променат бојата на косата. Силните, дречливи и впечатливи бои се во тренд, а меѓу нив најпопуларна е розевата нијанса. На овој, во моментов водечки тренд, не му одолеа ниту пејачката Шакира. Таа се одлучи од русокоса, каква што и е најпозната на јавноста, да …

ФОТО | На новиот тренд не му одолеа ниту Шакира: Пејачката направи смела промена на изгледот! Read More »