Tag : скокнал

Хроника

Скокнал од камион, па завршил во болница

Во полициската станица во Крива Паланка вчера околу 14.40 часот било пријавено дека во Итната помош со повреди бил донесен Г.Л. (43) од Куманово. Според...
Хроника

Момче скокнало од втор кат од зграда во Скопје

Во полициската станица Центар вчера е пријавено дека на булеварот „Кирил и Методиј“ скокнало лице од стан на втор кат. За брзо време на местото...