29 C
Скопје

Tag : сјајна

Жена Магазин Магазин слајдер

Рецепт за осветлување на косата: Освен поубава боја, ќе добиете и свилена и сјајна коса

Слободен печат
Косата може да се бои со природни препарати кои освен што ќе ја осветлат вашата коса имаат и важна улога во негата на косата. Дали...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Погледнете го уличниот концерт на Жељко Јоксимовиќ – Одлична атмосфера во Белград за неговиот роденден! (ВИДЕО)

Слободен печат
Жељко Јоксимовиќ на слушателите им приреди прекрасен концерт пред Градското собрание во Белград. Тој ја воодушеви публиката на овој начин и тоа на Велигден, но...