Tag : силни

Еспресо Жена Магазин Мода

Моден императив на сезоната: Трендот на одела во силни бои продолжува! (ФОТО)

Слободен печат
Секоја дама од стил мора да има едно вакво одело во својата гардероба… Оделата во силни бои дефинитивно се најголемиот тренд оваа сезона. Сите трендсетерки...
Вести Регион

АЛБАНСКАТА МАФИЈА Е ПРОБЛЕМОТ НА ЗАПАДНИОТ БАЛКАН! Цела дрога оди преку нив, екстремистите имаат силни упоришта на Косово

Слободен печат
Проблем број еден за земјите од Западен Балкан не е исламскиот екстремизам, туку албанската мафија, изјави Џон Номикос, професор и директор на Инстражувачкиот институт за...
Еспресо Жена Магазин Мода

Бидете модерни во боите на зајдисонцето (ФОТО)

Слободен печат
Романтичните летни вечери дополнете ги со аксесоари во огнени бои. А за да бидете во чекор со модата изберете ги боите на зајдисонцето. Ви претставуваме...
Вести Ви Препорачуваме Скопје

СКАНДАЛОЗНО: Силни „возачишта“ посилни од законот (ВИДЕО)

Слободен печат
Колкава е сообраќајната некултура во нашиот главен град покажува и самото видео кое ќе го видите во продолжение. Во центарот на Скопје млада полицајка на...