• шоуто

ВИДЕО | Којзнае по кој пат остана без Оскар, но буквално го украде шоуто: Глен Клоуз (74) покажа како се танцува!

Без проблем стана и во елегантниот фустан заигра пред сите… Иако овогодишнешното доделување на Оскари пројде без никакви скандали, за малку добра забава се погрижи легендарната Глен Клоуз (74) која во преносот во живо, пред милионите гладачи од целиот свет „заигра со задникот“. Со осум номинации за Оскарите, Глен го држи рекордот во најмногу актерски …

ВИДЕО | Којзнае по кој пат остана без Оскар, но буквално го украде шоуто: Глен Клоуз (74) покажа како се танцува! Read More »