6.8 C
Скопје

Tag : Шефот на делегацијата на ЕУ во БиХ

Вести Регион

Сатлер: Се залагам за намалување на меѓународното присуство во БиХ

Слободен печат
Шефот на делегацијата на ЕУ во БиХ Јохан Сатлер денеска во Бања Лука  изјави дека ќе се залага за намалување на меѓународното присуство во БиХ,...