северина Archives - Page 2 of 7 - Слободен печат

Tag : северина

Вести Ви Препорачуваме Регион

Госпоѓо Којиќ, вие сте ВЕШТЕРКА која треба да се згази, борете се против ЗМИИТЕ! Ведрана РУДАН и посвети емотивно писмо на СЕВЕРИНА

Слободен печат
Северина Којиќ го загуби старателството над синот Александар, кој, според одлуката на судот во Загреб е доделен на таткото Милан Поповиќ. Хрватската пејачка деновиве доби...
Еспресо Шоу биз

ЌЕ ВИ ДОЈДАТ СОЛЗИ НА ОЧИТЕ – Северина го предаде синот: Прости им сине, не знаат што прават! (ВИДЕО)

Слободен печат
Северина Којиќ го загуби старателството над синот Александар, кој, според одлуката на судот во Загреб е доделен на таткото Милан Поповиќ. Пејачката целосно потресена околу...
Еспресо Шоу биз

Јелена Карлеуша ја поддржа Северина откако го загуби старателството: Бедно е што Милан Поповиќ ги потплатува медиумите и судството!

Слободен печат
Утрово е донесена повремена мерка и се донела одлука синот на Северина Којиќ и Милан Поповиќ, малечкиот Александар да живее со татко му кој ќе...
Еспресо Шоу биз

Северина веќе нема да живее со синот! Старателство добил Милан

Слободен печат
Северина и нејзиниот поранешен сопруг Милан Поповиќ, денеска требало да се состанат во Општинскиот граѓански суд во Загреб, но ни двајцата не се појавиле. Во...
Еспресо Шоу биз

Една од сестрите на Северина јавно се откажала од неа! Никогаш нема да и го прости ова! (ФОТО)

Слободен печат
Едната од сестрите на Северина, Зденка Вучковиќ, јавно се откажала од каква било врска со својата популарна сестра, а причина за тоа е никој друг,...
Еспресо Шоу биз

За влакно избегната голема несреќа на концертот на Северина (ВИДЕО)

Слободен печат
Северина синоќа имаше концерт во Белград во арената „Штарк“, а меѓу толпата фанови присуствуваа и голем број јавни личности кои споделија видеа и фотки од...
Еспресо Шоу биз

Пола балканска естрада дојде на вечерашниот концерт на Северина, а и Хурем ја бодри својата пријателка! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Регионалната музичка ѕвезда Северина Којиќ, вечерва настапува пред белградската публика во „Штарк арена“, во склоп на својата турнеа „The Magic Tour“. На концертот на хрватската...
Еспресо Шоу биз

Северина доби ултиматум од свекрвата: „Ако не го направиш ова, неможеш да влезеш дома“ (ФОТО)

Слободен печат
Иако само што ја започна големата турнеја, Северина не ги занемарува семејните обврски. Со фановите на Инста стори сподели снимка од кујната на која витка...
Еспресо Шоу биз

Северина објави ново видео: Погледнете што ја трогна пејачката! (ВИДЕО)

Слободен печат
Пет дена пројдоа од нејзиниот концерт во сплитската Спаладиум Арена, но на Северина се уште не и спласнале емоциите од тој настап со кој ја...
Еспресо Шоу биз

Северина прозборе за експлицитната снимка: Знам кој ја објавил, дознав лани

Слободен печат
„Животот генерално нè казнува сите. Некои праведно, некои не. Но од временска дистанца успеав да се издигнам над сè што ми се случи тогаш. Тоа...