Tag : секс-симбол

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бикините на Памела Андерсон и стојат многу подобро отколку на 20 годишни девојки! (ФОТО)

Васко Спасоски
Секс-симболот и холивудска актерка Памела Андерсон (52), кој целиот свет ја памети по улогата на Си Џеј Паркер во серијата „Чувари на плажата“ и денеска...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Каде е и зошто исчезна Кармен Електра, секс-симболот на 90-те (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски
Ако сте ја следеле по некоја случајност светската јавна сцена, нема шанса да не сте ја забележале Тара Патрфик, односно уметничкото име Кармен Електра. Американската...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Некогаш беше секс-симбол, а денес едвај го препознаваат на улица (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Ник Нолти (78), кој во кариерата снимил повеќе од 50 филмови, а бил и три пати номиниран за Оскар, денес изгледа непрепознатливо. Во младоста...