23.8 C
Скопје

Tag : саша поповиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Марија Шерифовиќ паднала на глава за време на снимањето на „Sвездите на Гранд“: Пејачката ја покажа модринката на лицето

Слободен печат
Пејачката Марија Шерифовиќ им покажа на своите обожаватели како се снима музичкиот натпревар „Sвездите на Гранд, комплетните подготовките зад камерите во кое таа е еден...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Погледнете како изгледа ќерката на Саша Поповиќ: Александра не пие, не пуши и не носи пирсинг

Слободен печат
Ќерката на директорот на „Гранд продукција“, Саша Поповиќ, никогаш не сакала да се експонира во јавноста, а според коментарите на многумина пораснала во вистинска убавица....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Тазе пензионираниот Саша Поповиќ ужива во милионите: Јахта, станови, автомобили, скапи часовници

Слободен печат
Директорот на „Гранд“ продукција, Саша Поповиќ (66) од 1 ноември официјално стана пензионер. Но, медиумскиот тајкун воопшто не штеди пари кога е во прашање убавиот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Колку заработи Жељко од концертот?“ Саша Поповиќ ја „боцна“ сопругата на Јоксимовиќ, а таа му одговори како од топ! (ФОТО)

Васко Спасоски
Саша Поповиќ (66) гостуваше во „Утрински програм“ на Прва телевизија, каде откри што се случува со снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, а потоа и ја...
Еспресо Шоу биз

Саша Поповиќ конечно се огласи за аферата со младата Ива

Слободен печат
Директорот на Гранд, Саша Поповиќ, се огласи по повод гласините дека „задругарката“ Ива Гргуриќ го „прогонувала“ за да го заведе. Гласините почнаа да се шират...
Еспресо Шоу биз

Два дена спиела во автомобил пред куќата на Саша Поповиќ: Ива во минијатурно бикини го чекала да излезе без Сузана, но се случило… (ФОТО)

Слободен печат
Ива Гргуриќ (24) поминала два дена во автомобил чекајќи го Саша Поповиќ (65) да излезе без сопругата Сузана. Го следела до плажа во Опатија, каде...
Еспресо Шоу биз

Исплива фотографија со Саша Поповиќ и атрактивна учесничка на „Задруга“ (ФОТО)

Слободен печат
На социјалните мрежи се појави фотографија на која е директорот на „Гранд продукција“, Саша Поповиќ (65) во друштво на атрактивната Ива Гргуриќ (26) учесничка во...
Еспресо Шоу биз

Саша Поповиќ се пензионира! Колкава ќе биде неговата пензија?! (ФОТО)

Слободен печат
Како што пишува српскиот портал „Курир“, Саша Поповиќ  од 1 ноември официјално е пензионер. Директорот на „Гранд продукција“ во април наполни 65 години што значи дека по...
Еспресо Шоу биз

„Слушај ти, жениште, седи доле кога јас велам“! Саша Поповиќ и Вики Миљковиќ се направија „лом“: „Поповиќ, ти си неписмен“!

Слободен печат
Во последното издание на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ дошло до жестока расправија помеѓу Саша Поповиќ и Вики Миљковиќ. За првпат паднале тешки зборови меѓу нив,...
Еспресо Шоу биз

Хипнотизиран: Саша Поповиќ се загледа во задникот на Јелена Карлеуша како да не видел!(ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во интересен комбинизон, кој ја истакнуваше нејзината совршена фигура. Се разбира, тоа го забележал и...