15 C
Скопје

Tag : рој џонс

Останатo Спорт

Тајсон изгледа застрашувачки пред враќањето во рингот!

Слободен печат
Легендарниот Мајк Тајсон му се враќа на боксот после 15 години, а доста сериозно ја сфаќа борбата против Рој Џонс која ќе биде одржана годинава...