Tag : Рогачево

Хроника

Мртов маж најден на пат

Горан Наумовски
Безживотно тело на 67 – годишен маж е најдено покрај пат во тетовското село Рогачево вчера околу 16 часот, соопшти денеска СВР Тетово. На телото...