10 C
Скопје

Tag : ревијален меч

Останатo Спорт

ВИДЕО: Импресивен „Железниот Мајк“, боксерските легенди приредија спектакл!

Слободен печат
Мајк Тајсон и Рој Џонс јуниор боксуваа во ревијалниот меч одржан во Лос Анџелес кој заврши нерешено. Беше договорено мечот да биде од ревијален карактер,...