Tag : реис реџепи

Вести Македонија

Реисот Реџепи „рипна во тавче“: Емина е 50 години помлада од него (ФОТО)

Слободен печат
Новата сопруга на 74-годишниот реис Сулејман Реџепи е 24-годишната Емина Јетиши од Скопје, објави Либертас. Јетиши е потпретседателка на огранокот на ДУИ во Студеничани. Реџепи...