Tag : прв впечаток

Еспресо Хороскоп

Каков прв впечаток оставате? Јарците се неодоливи, Скорпиите директни, а Вагите…

Слободен печат
Првиот впечаток што го оставаме често игра голема улога во тоа како другите ќе нè доживуваат. Често на првиот впечаток влијае и хороскопскиот знак. Овен...