ФОТО | Елена Ристеска возврати на провокацијата од еден Бугарин: „Јас сум Македонка!!! Чиста!“

Пејачката Елена Ристеска објави фотографија на својот Фејсбук профил, со која освен големо внимание, привлече и несакани провокации. На фотографијата следеа низа коментари од нејзините фанови кои не штедеа комплименти за Елена, но свој коментар остави и еден Бугарин кој ја испровоцира нашата пејачка да му возврати. „Само една Бугарка може да е толку убава“!, …

ФОТО | Елена Ристеска возврати на провокацијата од еден Бугарин: „Јас сум Македонка!!! Чиста!“ Read More »