Tag : приватно обезбедување

Вести Македонија

МВР демантира дека Боки 13 користел службено обезбедување

Слободен печат
МВР демантираше дека Боки 13 имал службено обезбедување во МВР. Тоа претходно за  „Код“  го тврдеше директорот на АВМУ, Зоран Трајчевски. „Министерството за внатрешни работи...