Tag : пристигна

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Пристигна трејлерот за најстрашната серија на Нетфликс (ВИДЕО)

Слободен печат
Нетфликс го објави првиот официјален трејлер за долгоочекуваната серија „The Haunting of Bly Manor“, продолжението од досега најфалената хорор серија 2018 година – “The Haunting...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Берни Еклстон го доби првиот син на 90 години: Ни пристигна Ејс…

Слободен печат
Парот се познаваше неколку години претходно пред да се „сплетка“. На почетокот биле само добри пријатели, а нивниот однос, како што тврдат, бил чисто професионален....
Еспресо Шоу биз

Пристигна новиот член во семејството Бекам (ФОТО)

Слободен печат
Овие празници семејството Бекам се зголеми за уште еден член, малиот кокер шпаниел Саг. Поранешната пејачка и фудбалерот веќе имаат две кучиња, Олива и Фиг....
Магазин Филм и ТВ

Пристигна трејлерот за новиот Бонд: Открива ли кој би можел да го наследи Крег? (ВИДЕО)

Слободен печат
Конечно е објавен долгоочекуваниот трејлер за филмот „No Time To Die“, последниот во кој улогата на Џејмс Бонд ќе ја толкува Даниел Крег. Во најавата...
Еспресо Забава Магазин Храна

Најлуксузниот хамбургер пристигна: Доколку сакате да го пробате, потребни ви се само 1600 долари (ФОТО)

Слободен печат
Долго време се зборуваше за најскапиот хамбургер во светот кој чинеше 900 долари и се служеше во Јапонија. И додека сите мислевме дека полуксузно од...
Еспресо Жена Магазин Мода

Го зазема модниот трон: По анимал и карираниот, пристигна „must have“ принтот!

Слободен печат
Вистинско летно освежување… одличен летен принт! Станува збор за цветниот принт кој ги излуде модените трендсетерки на Инстаграм, а кој совршено се вклопува во летните...
MacedonianAlbanian