Tag : препознал

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ретко кој би ги препознал денес: Овие холивудски ѕвезди целосно се уништиле со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат
Многу мал е бројот на оние познати личности кои немале ниту една пластична операција или барем некоја поситна корекција на своето лице и тело. Опсесијата...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Ретко кој денес би ја препознал: Актерка која важеше за една од НАЈУБАВИТЕ, но БОЛЕСТА го направила своето! (ФОТО)

Слободен печат
Американската актерка Кетлин Тарнер важеше за една од најубавите холивудски актерки. Меѓутоа, додека на филмското платно блескаше, во исто време имаше и многу здравствени проблеми....
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Важеше за вистинска убавица, СЕГА НИКОЈ НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛ (ФОТО)

Слободен печат
Публиката не е задоволна со нејзиниот моментален изглед… Кристен Стјуарт на сите им е позната од филмовите „Twilight“ каде ја имаше главната улога, а од...