Tag : познатата

Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата Хурем бремена, го очекува второто дете: Го откри и полот на детето

Слободен печат
Не се знае кој е татко на детето… Познатата турска актерка Меријем Узерли, која се прослави со улогата на Хурем султан во серијата „Сулејман Величествениот“...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата водителка ја „тресе“ нов скандал – Елен Деџенерес им делела откази на оние што заминувале на боледување

Слободен печат
Новите детали поврзани со серијата обвинувања на сметка на Елен од нејзините некогашни вработени, ги згрозија нејзините верни обожаватели, следбеници и поддржувачи. Познатата водителка Елен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Почина познатата актерка Галин Горг, семејството собира пари за погреб

Слободен печат
Познатата актерка Галин Горг ја изгуби битката со ракот и почина на 55-годишна возраст на 14 јули, еден ден пред да го прослави својот 56-ти...
Живот Магазин Магазин слајдер Семејство

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат
Докторката Рут Вестхајмер е успешна секс терапевтка која од 1981 година, меѓу останатото, ја води и емисијата „Sexually Speaking“. Во новото интервју за Инсајдер откри...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мишел Фајфер покрај актерскиот има уште еден талент: Познатата актерка ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Слободен печат
Мишел Фајфер, прекрасната актерка на која се сеќаваме по многуте незаборавни улоги, времето во карантин го поминува паметно. Згодната Американка која и во 62-та година...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Се разведе од прекрасната актерка, а сега папараците го уловија со позната убавица (ФОТО)

Слободен печат
Откако убавата актерка Меган Фокс одлучи да се разведе од актерот Брајан Остин Грин, и стапи во врска со раперот Машин Ган Кели, изгледа дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Две години ги избегнуваше медиумите поради уништеното лице: Познатата актерка е свесна дека претерала со операциите! (ФОТО)

Слободен печат
Лара никогаш не го прифати почетокот на стареењето… Две години актерката избегнуваше да се појави во јавноста, а сега е фотографирана од страна на папараците...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица – Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Слободен печат
Во серијата „Беверли Хилс 90210“ важеше за најубава, а сега 30 години подоцна, Џени Гарт објави фотографија од својата средна ќерка, Лола Реј. Џени Гарт,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фластер на главата, крвави раце и гребаници насекаде: Познатата пејачка паднала од велосипед и тешко се повредила (ФОТО)

Слободен печат
Софи Елис Бекстор објави фотографија од болница… Пејачката Софи Елис Бекстор, најпозната по хитот „Murder on the Dancefloor“, паднала од велосипед и завршила во болница,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Жешка поза и лош фотошоп – Познатата манекенка се разголе, но поради лошите детали пропадна сè!

Слободен печат
Славната манекенка Бела Хадид позираше во провокативна поза, но таа лошо ја обработи фотографијата во фотошоп, па токму затоа се најде на мета на критики....