12.8 C
Скопје

Tag : повредни

Вести Хроника

Во судар на камион и автомобил кај Скудриње повредни две лица

Слободен печат
Две лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случила на регионалниот пат кај долнореканското село Скудриње. По извршениот увид, сообраќајот е нормализиран и се...