• Пол Сколс

Сколс удри по играчите на Манчестер јунајтед

Манчестер јунајтед неславно го заврши своето учество во Лигата на шамионите оваа сезона, со пораз од Лајпциг. „Црвените ѓаволи“ дури губеа со 3:0, еден гол на германскиот тим беше поништен поради офсајд, за на крајот со двата гола на Бруно Фернандеш и Пол Погба да го ублажат поразот. Легендарниот играч на Јунајтед, Пол Сколс, не …

Сколс удри по играчите на Манчестер јунајтед Read More »