Tag : покажаа

Забава Магазин Магазин слајдер

Дедо и баба станаа хит кога покажаа како пијат алкохол во гаража за време на карантинот (ВИДЕО)

Слободен печат
На многумина седењето затворени дома им паѓа многу тешко, но овие баба и дедо нашле одличен начин за забава во изолацијата. Тие двајца се одлучија...
Еспресо Шоу биз

Меган и Хари покажаа колку се променил Арчи: Тој е весело бебе, а оваа физичка карактеристика ја наследил од Хари (ФОТО)

Слободен печат
Гордите родители соопштија дека бебето Арчи има црвена коса како и принцот Хари. Бебето во сите медиуми и од најблиските е опишано како многу весело....
Еспресо Шоу биз

Рики Мартин и сопругот за прв пат ја покажаа ќеркичката (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот пејач Рики Мартин на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија од седуммесечната ќерка Луција. – Светлото на моите очи – напиша тој под...
Магазин Семејство

Новите истражувања покажаа: Развојот на интелигенцијата кај децата зависи и од оваа важна работа!

Слободен печат
Новото истражување на универзитет во Финска покажало дека здравата исхрана влијае на нивото на интелигенција кај децата. Истражувањето покажа дека детската диета влијае за подобро...
Еспресо Секс

Анкетите покажаа: Ова се највозбудливите места за секс на отворено

Слободен печат
Кога станува збор за сексот, нема ништо повозбудливо од пробување на нешто ново, а летниот период е совршено време да уживате во посебни моменти на...