16 C
Скопје

Tag : побегна

Хроника

Започната е истрага за возач кој прегази пешак, па побегна

Основното јавно обвинителство Тетово поведе постапка против едно лице осомничено за кривични дела загрозување на безбедноста во сообраќајот и за неукажување помош на лице повредено...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Алесандра Амброзио побегна на Малдивите (ФОТО)

Слободен печат
Пандемијата на одреден период ја оддели од патувањата, но сега згодната бринета се упати на омилената тропска дестинација… Бразилскиот топ модел Алесандра Амброзио едвај го...
Забава Магазин Магазин слајдер

„Му побегна главата“: Урнебесното видео на Вил Смит има повеќе од два милиони прегледи (ВИДЕО)

Слободен печат
Нов карантински тренинг: како да изгубите 5 килограми за 5 секунди – напиша актерот на својата објава. Актерот Вил Смит ова време кога владее пандемијата...
Забава Магазин

Парчето месо „ОЖИВЕА“ и побегна од чинијата (ВИДЕО)

Слободен печат
Еден Американцец на својот Фејсбук профил постави снимка која исплаши и згрози многумина. Тој објасни дека само што го исекол пилето купено како свежо месо...