Tag : парис

Забава Магазин Магазин слајдер

Инспирација во доба на коронавирус: Украден момент од Париз кој стана фотографија за паметење

Теодора Циклевска
Во периодот на изолација во кој живееме, сите сме свртени кон иднината, размислуваме за тоа што ни носи таа и како ќе изгледа. Притоа ја...
Еспресо Шоу биз

Ѝ беше потрчко на Парис Хилтон, а потоа една ЖЕШКА СНИМКА промени сè!

Слободен печат
Ким Кардашијан Вест вчера го прослави 39. роденден. И додека денес е една од најпознатите дами во светот, која оди на состаноци со претседателот Трамп,...