Tag : оди

Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША ДИВЕЕШЕ НИЗ БЕЛГРАД: Прво седна во БЕСНАТА кола, а потоа направи нешто за што се ОДИ ВО ЗАТВОР! (ВИДЕО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша важи за една од најголемите балкански диви, но исто така е популарна и по својот тежок и променив темперамент. Пејачката често применува „што...
Еспресо Шоу биз

Иранската Анџелина Џоли ОДИ ВО ЗАТВОР, затворенички УПЛАШЕНИ дали ќе можат да спијат (ФОТО)

Слободен печат
Иранската Анџелина Џоли и Инстаграм-ѕвезда, Сахар Табар е уапсена и задржана во притвор поради голем број на обвиненија, вклучувајќи и бласфемија или богохулење и поттикнување...
Вести Регион

АЛБАНСКАТА МАФИЈА Е ПРОБЛЕМОТ НА ЗАПАДНИОТ БАЛКАН! Цела дрога оди преку нив, екстремистите имаат силни упоришта на Косово

Слободен печат
Проблем број еден за земјите од Западен Балкан не е исламскиот екстремизам, туку албанската мафија, изјави Џон Номикос, професор и директор на Инстражувачкиот институт за...
Забава Магазин

Грозните тајни на Дубаи: Поради ова се оди во затвор!

Слободен печат
Голем број на луѓе ќе ви кажат дека Дубаи е највозбудливиот град во светот – на сите тие луксузни облакодери, тони злато, скапоцени автомобили, бајковити...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Партнерите ги остави без наследство од 98 милиони – Во чии раце ќе оди богатството на Џорџ Мајкл?

Слободен печат
Еден од најбогатите светски вокали Џорџ Mајкл не им оставил ништо од своето богатство на поранешните партнери после смртта. Поголемиот дел од својот имот пејачот...
Вести Ви Препорачуваме Свет

ПРОПАДНАТА ГЕНЕРАЦИЈА? До каде оди дрскоста на младите? (ВИДЕО)

Слободен печат
На видеото јасно се гледа како синот избувнува кон својот татко и цело време агресивно му приоѓа во лицето. Таткото го моли да престане, а...