24 C
Скопје

Tag : неодоливи

Жена Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО | Три совршени летни бохо фризури кои ќе направат да изгледате одлично: Неодоливи, а така лесно се прават!

Слободен печат
Летото се ближи, а покрај добриот стајлинг, потребна ви е и тренди фризура… Бохо стилот е апсолутниот тренд за облекување оваа година, а тоа е...
Магазин Магазин слајдер Храна

ВИДЕО | Предлог за денешната вечера: Јапонски палачинки – меки, сочни и неодоливи!

Слободен печат
Брз рецепт со состојки кои сигурно ги имате во кујната, не бидете мрзеливи, направете си вкусна вечера за вас и вашето семејство… Вистинско уживање за...
Магазин Магазин слајдер Храна

Нова занимација за ова попладне – Кнедли со кајсии: Неодоливи, меки и неверојатно сочни!

Слободен печат
Во овој рецепт ве уверуваме дека ќе се заљубите на прв поглед… Потребни состојки: – 10 кајсии – 300 грама компир – 150 грама брашно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајорка, луксузна јахта и тие: Новите фотографии од Ана Ивановиќ со сопругот и синчето се неодоливи (ФОТО)

Слободен печат
Се сончаа, се смееа и фамилијарно уживаа во прекрасниот ден… Тенисерката Ана Ивановиќ и фудбалерот Бастијан Швајнштајгер повторно беа уловени од папараците додека одмараа на...