Tag : некултура

Ваш агол Ви Препорачуваме

Ова е таа македонска (не)култура (ВИДЕО)

Слободен печат
Читател на „Слободен печат“ ни испрати видео од дворот пред базенот „Борис Трајковски“ на кое се гледаат стотици отпушоци кои се фрлени околу клупите. –...
Вести Регион

Ученик ѝ се заканува на наставничка: Ќе ти се п….чам на глава..(ВИДЕО)

Слободен печат
Ќе се помочам овде на под, па тебе на глава. Ти ќе ми даваш „неоправдан“, дали си нормална, јеб*те. Вака ученик од сплитско училиште ѝ...
Вести Ви Препорачуваме Скопје

СКАНДАЛОЗНО: Силни „возачишта“ посилни од законот (ВИДЕО)

Слободен печат
Колкава е сообраќајната некултура во нашиот главен град покажува и самото видео кое ќе го видите во продолжение. Во центарот на Скопје млада полицајка на...