• неделен хороскоп

Неделен хороскоп (20. до 26. септември): Недоразбирања за Водолиите, стрес за Овните, љубов за Девиците, среќа за Близнаците…

Оваа недела планетата Венера во знакот на Шкорпија ќе донесе среќа во љубовта на Раковите и Рибите, но и уште малку болка во љубовниот живот на кутрите Бикови. А вие, во кој знак сте родени? Дознајте со нас што ви подготвуваат sвездите оваа недела! Овен: каков стрес! Уште една недела голем стрес за вашиот знак, …

Неделен хороскоп (20. до 26. септември): Недоразбирања за Водолиите, стрес за Овните, љубов за Девиците, среќа за Близнаците… Read More »