Ѕвездите на „Пријатели“ играа билијард и слатко ги насмеаа сите: Џенифер се нервира, додека Кортни скока од радост (ВИДЕО)

Џенифер немаше среќа, па се обиде да ја оправда својата лоша игра… Ѕвездите од серијата „Пријатели“, Џенифер Анистон (51) и Кортни Кокс (56), одиграа партија билијард, а сите ги насмеа смешната реакција на русокосата актерка, која немаше многу среќа. Џенифер на својот Инстаграм профил објави видео во кое таа и Кортни играат билијард, но Џен не успеа топките …

Ѕвездите на „Пријатели“ играа билијард и слатко ги насмеаа сите: Џенифер се нервира, додека Кортни скока од радост (ВИДЕО) Read More »