23.8 C
Скопје

Tag : моден додаток

Жена Магазин

Што открива вашиот омилен моден додаток за вас

Слободен печат
Ако често носите: голема чанта Можеби вашите пријатели веќе се подбиваат со вас поради вашите огромни чанти , но тоа не треба да ве загрижува....
Еспресо Мода

Ова е трикот кој Џенифер Лопез го користи за секогаш да изгледа совршено!

Слободен Печат
Како што паѓаат температурите, станува се потешко да се смисли модна комбинација вредна за комплименти. Сепак, изгледа дека славната Џенифер Лопез, без разлока на временските...
Еспресо Жена Мода

ПРОНАЈДЕТЕ ГО СВОЈОТ СТИЛ: Како да ги изберете совршените очила за сонце?

Слободен печат
Имајте предвид дека очилата за сонце освен што ве штитат од УВ-зраците, тие треба да ви послужат и како заштита од прашина и ветер...