-4 C
Скопје

Tag : милошски

Вести Македонија

Милошоски: ВМРО-ДПМНЕ предложи формирање на специјална комисија за борба против пандемијата, но не беше прифатено

Слободен печат
Пратеникот и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски денеска на прес-конференција информира дека во текот на вчерашниот ден во утринските часови имало средба помеѓу...