Tag : Мигел Мартинс Соареш

Ракомет Спорт

Вардар експресно ја најде замената за Скубе во португалски репрезентативец

Слободен печат
Новата управата на актуелниот европски шампион Вардар, која е предводена од Михајло Михајловски, интензивно се подготвува за наредната сезона и се чини дека „црвено-црните“ ќе...