5 C
Скопје

Tag : миа калифа

Магазин Магазин слајдер Сцена

Миа Калифа е бесна: Моите 100.000 долари не пристигнаа во Бејрут и два месеци по експлозијата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Поранешната порно-ѕвезда Миа Калифа (27) дониршае 100.000 долари во црвениот крст во Бејрут, за да помогне на жртвите по страшната експлозија која се случи пред...
Еспресо Шоу биз

Се омажи една од најпопуларните порно-актерки: Се надевам дека вториот брак ќе ми потрае (ФОТО)

Слободен печат
Најпознататa порно-ѕвезда во пензија, Миа Калифа (27) по втор пат во неколку дена на својот профил на Инстаграм објавува фотографии во венчанички фустан. Либанката во...
Спорт Фудбал

Порно ѕвезда ги теши фудбалерите на Ватфорд

Слободен печат
Во последното коло од Премиер лигата, екипата на Ватфорд доживеа катастрофален пораз на гостувањето кај Манчестер сити со неверојатни 8:0. Претходното коло одиграа 2:2 против...
Спорт Фудбал

Порно ѕвезда доби интересна понуда од англиски нисколигаш

Слободен печат
Популарната актерка во филмовите за возрасни, Миа Калифа, се почесто е гостинка на стадионите низ Англија. Таа вниманието на јавноста го сврте кон себе со...