-1 C
Скопје

Tag : машината

Магазин Магазин слајдер Семејство

ВИДЕО | Мајка откри трик за чистење на машината за алишта: Нечистотиите исчезнуваат, а облеката повеќе нема да се оштетува!

Слободен печат
Пробајте го овој трик и верувајте, ќе бидете задоволни… Чистењето на машината за алишта е повеќе од потребно бидејќи во самата внатрешност се таложат голем...