Tag : Мартин Филиповски

Еспресо Шоу биз

Мартин од „Некст тајм“ го покани Дино Мерлин во Скопје – ама погледнете каква покана одбра (ФОТО)

Слободен печат
Мартин Филиповски од популарното дуо Некст Тајм преку својот профил на Инстаграм го покани неговиот колега Дино Мерлин во Скопје. Имено, Филиповски преку „стори“ објава...
Еспресо Шоу биз

Изгледа многу болно: Мартин од „Некст Тајм“ со длабока исекотина по неговото лице (ФОТО)

Слободен печат
Мартин Филиповски од дуото „Некст Тајм“ ги вознемири своите пријатели на социјалните мрежи со фотографијата која ја објави на својот профил на Инстаграм. На неговото...