3 C
Скопје

Tag : мајката

Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајката на Криси Тајген објави слики и видео од мртвото внуче (вознемирувачка содржина)

Слободен печат
Популарниот модел Криси Тајген го загуби бебето во петиот месец од бременоста, кое го очекуваше со светски популарниот пејач, Џон Леџенд, а нивните потресни фотографии...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајката на Лејди Гага напиша книга, пејачката со гордост ја промовираше (ФОТО)

Слободен печат
Леди Гага важи за една од најпопуларните пејачки на светско ниво, а многупати низ различни интервјуа посочила дека мајка ѝ е нејзината најголема поддршка во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Автобиографско дело на Андре Леон Тели – Имам 71 година, време е да се дознае вистината за Ана Винтур

Слободен печат
Поранешниот главен помошник на Ана Винтур (70), позната како „мајка на модата“ и главна уредничка на американскиот моден магазин „Вог“, Андре Леон Тели (71), објави...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајката на Кристијано Роналдо се пофали со вртоглаво скапиот подарок од синот (ФОТО)

Слободен печат
Мајката на Кристијано Роналдо, Мариа Долорес се пофали на Инстаграм со подарокот кој го добила за Денот на мајките. „Им благодарам на моите деца за...
Еспресо Шоу биз

Северина објави видео од најемотивната средба по концертот во Загреб (ВИДЕО)

Слободен печат
Хрватската пејачка Северина Којиќ на социјалните мрежи објави неколку видеа од нејзиниот спектакуларен концерт во Загреб, а најемотивно меѓу нив беше видеото од средбата со...
Еспресо Шоу биз

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот пејач Арон Картер е хоспитализиран од непознати причини, а по тој повод се огласи неговата мајка Џејн. Имено, таа на Инстаграм профилот објави фотографија...
Еспресо Шоу биз

Елтон Џон: Мајка ми беше социопат и насилно чудовиште (ФОТО)

Слободен печат
Биографијата на Елтон Џон предизвика бурни реакции кај фановите, а се уште не е ни службено пуштена во продажба. Објавени се само некои детали од...
Жена Магазин Семејство

Мајка објавила фотографија од СИНОТ за да покаже колку ДРОГАТА ГО УНИШТИЛА за само 7 месеци! (ФОТО)

Слободен печат
Загрижената мајка ја споделила фотографијата од својот син зависен од дрога, односно две фотографии направени со разлика од само седум месеци, на втората тој изгледа...
Магазин Семејство

Научниците потврдија! Децата интелигенцијата ја наследуваат од…

Слободен печат
Многу често родителите дебатираат од кого децата ја наследуваат интелигенцијата, од тато или од мама. Што вели науката на оваа тема? Повеќе истражувања покажале дека...
Хроника

Притвор за ќерката што ја задави мајка си, мотив за убиството – расправии за пари

Слободен печат
Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице осомничено дека сторило кривично дело – Убиство од член 123 став 2...