15.8 C
Скопје

Tag : лори

Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката Лори доби два месеци казна затвор за учество во измамата која ги стресе САД

Слободен печат
Актерката Лори Лофлин доби казна затвор во времетраење од два месеци за учество во скандалот што ги потресе САД, порзан со митото и корпуцијата при...