Tag : лежалка

Вести Регион

ОПАСНОСТА Е НАСЕКАДЕ ОКОЛУ ВАС – Внимавајте додека уживате во лежалка на плажите во Грција (ВИДЕО)

Слободен печат
Додека многумина веќе се подготвуваат одморот да го поминат на море во Грција, секако дека се размислува и за опасностите кои можат да се јават...
Забава Магазин

Совршена лежалка за вашиот екстериер (фото)

Слободен печат
Брендот „Roberti Rattan“ го претстави својот новитет, кој настана како дело на Антонија Де Марк и Симеоне Фанциулаки, а кој вашата дремка и уживање на...