• лаванда

ВИДЕО: Поранешната менаџерка на Тоше Проески го бара мирот во полиња лаванда

Лилјана Петровиќ, поранешната менаџерка на Тоше Проески, по сообраќајната несреќа во која загина пејачот целосно се повлекла од естрадата и јавниот живот и се посветила на одгледување лаванда. Петровиќ која скоро никогаш не се појавува во јавноста, се приклучила на програмата на емисијата „Јутро“ на ТВ Прва од нејзината плантажа со лаванда, каде што водителот …

ВИДЕО: Поранешната менаџерка на Тоше Проески го бара мирот во полиња лаванда Read More »