Tag : кули близначки

Вести Свет

НОВ ШОК за нападите на 11 септември – Трета зграда била СРУШЕНА, а еве ЗОШТО тоа било скриено (ВИДЕО)

Слободен печат
Истражувачот на заговори Дејвид Ајк, го поддржал извештајот во кој се наведува дека на 11 септември, една од кулите во Њујорк не се срушила заради...