Tag : Кристапс Порзингис

Кошарка Спорт

Хулигани претепале НБА ѕвезда (ВИДЕО)

Слободен печат
Ѕвездата на Далас маверикс, Кристапс Порзингис нема да го памети по добро враќањето во татковината бидејќи во Рига е нападнат од незадоволни навивачи на Њујорк...