колку Archives - Page 2 of 4 - Слободен печат

Tag : колку

Еспресо Шоу биз

Погледнете колку пари потрошила КАРЛЕУША на роденденскиот стајлинг (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша во саботата на 17 август со семејството и пријателите го прослави 41 роденден во луксузен ресторан. Поп дивата блескаше во бело со тиркизно...
Еспресо Шоу биз

Нивес Целзиус покажа колку добро и стои „underboob“ – „Купачите и се смалиле од перење“ (ФОТО)

Слободен печат
Интересно е да ја следите Нивес Целзиус на Инстаграм. Откако претходно во друштво на Ивана Кнол го покажа задникот во танга, пејачката и актерка денес...
Еспресо Шоу биз

Меган и Хари покажаа колку се променил Арчи: Тој е весело бебе, а оваа физичка карактеристика ја наследил од Хари (ФОТО)

Слободен печат
Гордите родители соопштија дека бебето Арчи има црвена коса како и принцот Хари. Бебето во сите медиуми и од најблиските е опишано како многу весело....
Еспресо Секс

За мажите е познато дека на секс мислат постојано, а еве колку често мислат жените!

Слободен печат
Дури е познато и верувањето дека мажите помислуваат на секс на секои 7 секунди! Но, за овие „факти“ речиси и да не постојат цврсти докази....
Еспресо Шоу биз

Да е жива Мерлин Монро сега би имала години колку кралицата Елизабета (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Она за што речиси и не размислуваме е тоа дека некои од познатите личности се врсници. Факт е дека некои личности повеќе се грижат за...
Здравје Магазин

Колку шеќер е опасно?

Слободен печат
Веќе сме запознаени со тоа дека шеќерот е особено лоша намирница за нашето здравје, но новата студија тврди дека дури и мала количина на шеќер...
Еспресо Шоу биз

КОЛКУ ПОСТАРИ, ТОЛКУ ПОЗГОДНИ: Познати лица кои со годините изгледаат сè подобро (ФОТО)

Слободен печат
Годините живот значат, а на овие ѕвезди  годините им дале и дополнителен сјај. За да покажe како светски познатите ѕвезди изгледаа во младоста и сега,...
Еспресо Шоу биз

Колку ги имала досега? Пејачката ја ОТКРИ бројката! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Мараја Кери беше во брак со актерот и водител Ник Кенон со кој има две деца. Веќе некое време е во врска со танчерот...
Еспресо Секс

Колку често среќните луѓе водат љубов?

Слободен печат
Колку пати сте се запрашале колку често другите парови водат љубов и колку пати неделно имаат секс, а да не западнале во обична рутина? Еден...
Еспресо Слободна ТВ Шоу биз

Најскапите венчавки во светот (ВИДЕО)

Слободен печат
Сте се запрашале ли некогаш колку чинат познатите, светски и славни венчавки? Еве го одговорот! Стапувате во брак со личност која ќе ја сакате и...