ФОТО | Кејт Мидлтон: Олицетворение на идната кралица, со својот став и изглед

Кетрин Кејт Мидлтон, војвотката од Кембриџ, успеа повторно да го привлече вниманието на целиот свет. Таа се појави на погребот на принцот Филип елегантно облечена, секако комплетно во црно со впечатливи парчиња накит кои имаат голема симболика. Неколку милиони луѓе ширум светот го следа пренoсот од погребот на британскиот принц Филип. Ова е прв пат …

ФОТО | Кејт Мидлтон: Олицетворение на идната кралица, со својот став и изглед Read More »