Tag : карабатиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Хрватската старлета својата носена долна облека сака да ја продаде за 16.500 евра

Слободен печат
Ава Карабатиќ реши да заработи уште малку пари, па по објавеното домашно видео се одлучи и да ја продаде својата долна облека. Хрватската старлета Ава...
Еспресо Шоу биз

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Слободен печат
Контроверзната старлета Ава Карабатиќ уште одамна одлучи да се кандидира за претседател на Хрватска, а нејзината одлука за кандидатурата стигна и до светските медиуми. Ава...
Еспресо Шоу биз

Кандидатката за претседател на Хрватска позираше во танга (ФОТО)

Слободен печат
Ава Карабатиќ претходно оваа недела ја објави кандидатурата за претседател на Република Хрватска на Инстаграм, а потоа замина на плажа. Старлетата од Сплит облекла минијатурно...
Вести Регион

НЕ Е ШЕГА, АВА КАРАБАТИЌ ЌЕ УЧЕСТВУВА НА ИЗБОРИ: Не можам повеќе да гледам како во земјата се случуваат лоши работи

Слободен печат
Хрватска доби уште еден претседателски кандидат од светот на шоу бизнисот, старлетата Ава Карабатиќ, која кандидатурата ја објави на „Инстаграм“, со топлес фотографија. Карабатиќ на...