• Камила Кабејо

ВИДЕО | Ќе биде во ред…: Шон Мендез издаде нова песна само две недели по разделбата со Камила Кабејо

Шон Мендез го направи токму она кое сите фанови неизвесно го очекуваа по јавната информација за разделбата со Камила Кабејо: негов нов сингл, насловен едноставно „It’ll be okay“. Клипот кој самиот Шон Мендез го сподели откри како пее неколку убави стихови како „Дали ќе успееме?“ и „Дали ова ќе боли?“, а набргу потоа ја пушти …

ВИДЕО | Ќе биде во ред…: Шон Мендез издаде нова песна само две недели по разделбата со Камила Кабејо Read More »